Konferencja Gdańsk 2007
 
 

W dniu 1 grudnia 2007 roku, odbyła się ogólnopolska konferencja  poświęcona zatrudnieniu oraz aktywizacji osób autystycznych na otwartym rynku pracy.  

      Konferencja  była podsumowaniem osiągnięć trwającego dwa lata projektu prowadzonego przez nas i współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej.  Stała się  okazją do wymiany doświadczeń i poszerzenia wiedzy na temat aktywizacji zawodowej i społecznej dorosłych osób z autyzmem. W gmachu Biblioteki Główenj Uniwersytetu Gdańskiego, gościliśmy szeroki krąg odbiorców, zarówno terapeutów i trenerów pracy oraz rodziców dorosłych osób z autyzmem , jak i przedstawicieli środowisk akademickich kształcacych przyszłych specjalistów, a także przyszłych pracodawców. Wierzymy, że w niedalekiej przyszłości, jej efektem będzie integracja środowisk działajacych na rzecz poprawy sytuacji dorosłych osób z autyzmem.               

   Konferencja objeta była honorowym patronatem  Marszałka Województwa Pomorskiego, Prezydenta Gdanska, Prezydenta Sopotu, Prezydenta Gdyni, oraz Przewodniczacego Parlamentarnej Grupy ds. Autyzmu.                              

Tutaj przeczytasz program konferencji

 

                      ilustracja ilustracja ilustracja ilustracja  

                                       ilustracja